OXIJET VAŠÍ FIRMĚ NA MÍRU

Úvodem

Záměrem pilotního projektu „Oxijet vaší firmě na míru“ je nejen testování našeho zařízení Oxijet, ale také výrazná úspora vody tam, kde jí můžeme nejsnadněji docílit. Běžnou sprchou totiž proteče až 20 l/minutu, což při deseti sprchách na firmě může vytvořit 30 až 40 m3 vody měsíčně. K tomu je ještě třeba připočíst cenu za její ohřev. S plynovým ohřevem se u takové firmy mohou výdaje za sprchování blížit 4 000 Kč/měsíc. Způsoby ohřevu vody se ale mezi firmami výrazně liší.

Právě rozdílné podmínky firem při nákupu a ohřevu vody pro sprchování nás vedly k vytvoření projektu
„OXIJET VAŠÍ FIRMĚ NA MÍRU“.

Průběh naší spolupráce

1. KONTAKT
Vyplňte níže uvedený formulář a do předmětu uveďte název vaší společnosti. Do dvou dnů se vám ozveme, zjistíme si cca 4 údaje, na základě kterých vám vypracujeme kalkulaci ročních úspor se zařízením Oxijet a návratnost investice.

2. SCHŮZKA
Osobně do vámi vybrané sprchy zařízení Oxijet nainstalujeme, naměříme přesnou úsporu vody a zjistíme od vás přesnou cenu za m3 studené vody a její ohřev.

3. TESTOVÁNÍ
Jaké je sprchování se zařízením Oxijet? Po schůzce vám jej necháme ZDARMA k měsíčnímu vyzkoušení.

4. VÝPOČET
Druhý den po schůzce vám přijde e-mailem přesná kalkulace roční úspory a návratnosti investice včetně informací k účasti v pilotním projektu „Oxijet vaší firmě na míru“.

5. VAŠÍ FIRMĚ NA MÍRU
Pokud nebudete mít potřebné finance na nákup Oxijetů, nevadí. Pořízení uhradíte částkou z dosažených úspor, např. jen 50% z toho, co ušetříte. Na spolupráci se určitě domluvíme, jde nám o vaši spokojenost.

Pokud máte dotazy, kontaktujte nás na čísle +420 608 266 393 nebo pište na office@icarus-ag.com.

Kontaktní formulář

Jméno

E-mail

Telefon:

Předmět

Zpráva